Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Baza dydaktyczna

14
Tysięcy m2 powierzchni

Kampusy UTH to nowoczesna baza dydaktyczna: 9000 m2 powierzchni, wygodne aule i sale wykładowe, pracownie specjalistyczne i laboratoria komputerowe wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowanie. Pomieszczenia w których odbywają się wykłady, konferencje oraz seminaria są w pełni klimatyzowane i przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Studiujący mają do dyspozycji bibliotekę oraz czytelnię w dwóch kampusach wyposażone w elektroniczne katalogi i bazy danych. Do dyspozycji studentów są również liczne stanowiska komputerowe rozmieszczone w obiekcie oraz dostęp do sieci bezprzewodowej. W budynkach znajdują się punkty kserograficzne. Studenci mają do dyspozycji strefy FOOD&CHILL, gdzie mogą kupić kanapki, dania obiadowe oraz słodycze, przekąski i napoje, a także wypić kawę lub herbatę. Przed budynkami znajdują się duże parkingi z monitoringiem, na których studenci mogą bezpiecznie pozostawić swoje samochody.

Kampus Jutrzenki

W siedzibie głównej przy ul. Jutrzenki 135 Uczelnia dysponuje nowoczesnym, własnym obiektem z wygodnymi salami dydaktycznymi wyposażonymi w nowoczesny sprzęt multimedialny. Pomieszczenia, w których odbywają się wykłady, konferencje oraz seminaria są w pełni klimatyzowane i przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Studiujący mają do dyspozycji bibliotekę oraz czytelnię wyposażoną w elektroniczne katalogi i bazy danych. Przed budynkiem znajduje się duży parking do dyspozycji studentów i pracowników.

Kampus Jutrzenki to:

  • 4 500 m2 powierzchni użytkowej;
  • 17 sal audytoryjnych z pełnym, nowoczesnym wyposażeniem multimedialnym;
  • 2 sale o powierzchni ponad 200 m2;
  • Aula na 280 miejsc, wyposażona w sprzęt multimedialny nowej generacji;
  • 2 laboratoria komputerowe z 23 stanowiskami komputerowymi, z pełnym oprogramowaniem i dostępem do Internetu;
  • 2 laboratoria – kryminalistyczne oraz laboratorium z inscenizacją miejsca zbrodni;
  • Biblioteka wraz z czytelnią.

Aule i duże sale wykładowe wyposażone są w rzutniki multimedialne, a wszystkie w rzutniki pisma oraz sprzęt audiowizualny. Większość sal dydaktycznych wyposażona jest w kamery wspomagające zajęcia zdalne lub hybrydowe.

Uczelnia dysponuje też zapleczem gastronomicznym (strefa Food and chill), która posiada na swoim wyposażeniu automaty z ciepłymi posiłkami oraz kilka mikrofalówek. Dostępne są również ziemne przekąski oraz napoje zimne i ciepłe.

Infrastruktura Uczelni jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Studenci niepełnosprawni ruchowo mają do dyspozycji windę oraz rampy. Drzwi na piętrach oraz drzwi windy dostosowane są do rozmiarów wózków inwalidzkich. W budynku znajdują się toalety przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

Posiadana przez Uczelnię infrastruktura dydaktyczna zapewnia prawidłową realizację procesu kształcenia przy zachowaniu wymogów dotyczących jego jakości.

Dostęp do sieci internetowej znajduje się w czytelni bibliotecznej.

Kampus Jagiellońska

W budynku przy ul. Jagiellońskiej 82F Uczelnia dysponuje nowoczesnym i przestronnym budynkiem dydaktycznym. Budynek o podwyższonym standardzie z pełną klimatyzacją i rozwiniętą siecią internetową daje możliwość komfortowego prowadzenia zajęć. Obiekt posiada udogodnienia dla studentów niepełnosprawnych. Zajęcia prowadzone są w przestronnych salach wykładowych z pełną obsługą multimedialną, a sale komputerowe wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt komputerowy i tablice interaktywne zapewniające studentom dostęp do najnowszych rozwiązań informatycznych.

Bazę dydaktyczną Uczelni w głównym budynku dydaktycznym tworzy:

  • 4 sale audytoryjne na ponad 110 miejsc,
  • 2 sale na ponad 70 miejsc,
  • 7 sal dydaktycznych na 40 – 50 miejsc,
  • 3 sale dydaktyczne na 15 – 30 miejsc,
  • 6 laboratoriów komputerowych, każde z 23 stanowiskami komputerowymi pracującymi z pełnym oprogramowaniem i dostępem do Internetu, w tym "Laboratorium sieci komputerowych" oraz "Laboratorium programowania robotów i sztucznej inteligencji",
  • Pracownia Fotografii i Oświetlenia,
  • Pracownia Technik Manualnych,
  • Pracownia Projektowania Wnętrz,
  • Laboratorium Silników spalinowych,
  • Laboratorium Chemii Budowlanej,
  • biblioteka wraz z czytelnią.

W drugim budynku, sąsiadującym bezpośrednio z siedzibą, znajdują się: aula na ponad 400 miejsc, z pełnym zapleczem multimedialnym, dwie pracownie na potrzeby realizacji zajęć dla studentów kierunku Architektura wnętrz z zakresu rysunku i malarstwa oraz detalu architektonicznego, a na piętrze specjalistyczne laboratoria.

Wydział Zamiejscowy w Płońsku

Uczelnia posiada w Wydziale Zamiejscowym w Płońsku własne zaplecze lokalowe w postaci budynku przy ul. Sienkiewicza 8. Studenci mają do dyspozycji obszerne dwie aula, sale dydaktyczne oraz pracownie komputerowe. Wydział posiada bibliotekę wraz z czytelnią, w której zostało zgromadzonych ponad 5000 woluminów z dziedziny zarządzania, marketingu, ekonomii, finansów i prawa.

Wykłady oraz zajęcia są prowadzone przez najlepszych nauczycieli akademickich, wybitnych uczonych, którzy wywodzą się ze środowisk Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej, Polskiej Akademii Nauk oraz praktyków z sektora bankowego, finansowego i administracji samorządowej.