UTH w programie Academic Training Partner PL (ATP PL)

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej nawiązała współpracę z firmą On-Line Education. Umowa podpisana między stronami dotyczy uczestnictwa w programie Academic Training Partner PL (ATP PL).

Dzięki współpracy, nasi studenci kierunku Informatyka w Uczelni Techniczno-Handlowej będą mogli odbyć autoryzowany i certyfikowany kurs SUSE Linux realizowany w ramach Programu Akademia SUSE Linux – SUSE ATP PL.

Program AKADEMIA SUSE LINUX umożliwia szkołom średnim i wyższym prowadzenie najpopularniejszych autoryzowanych kursów firmy SUSE. Studenci uczestniczący w programie mają doskonałe materiały dydaktyczne do przedmiotów zawodowych takich jak Systemy operacyjne, Usługi sieciowe, Bezpieczeństwo sieciowych systemów operacyjnych. AKADEMIA SUSE LINUX pozwala zdobyć uznawany na całym świecie tytuł zawodowy Dyplomowanego Administratora Linuksa SCA (SUSE Certified Administrator in Enterprise Linux).

Uczestnicy AKADEMII SUSE LINUX otrzymują dostęp do kursów, testów i materiałów szkoleniowych przygotowanych przez najlepszych amerykańskich specjalistów, spolszczonych i dostosowanych do obowiązujących w Polsce podstaw programowych kształcenia ogólnego i zawodowego. Materiały szkoleniowe dostępne są przez platformę e-learningową.

Strona internetowa On-Line Education.