Uroczystość zakończenia studiów w Płońsku 2024. Relacja i zdjęcia

12 lipca 2024 r. podczas uroczystości zakończenia studiów, Absolwenci płońskiego Wydziału Uczelni Techniczno-Handlowej odebrali dyplomy z rąk Władz Uczelni.

To ważne dla całej społeczności akademickiej wydarzenie rozpoczęła JM Rektor dr Justyna Żylińska, która powitała przybyłych gości i studentów. Do Absolwentów zwrócił się również Dziekan Wydziału Zamiejscowego, dr inż. Stanisław Krysiński, prof. UTH. Zarówno Rektor, jak i Dziekan Wydziału w Płońsku pogratulowali odbierającym dyplomy oraz życzyli dalszych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Do zebranych na sali kilka słów skierowali też m.in. Pan Artur Adamski, Starosta Powiatu Płońskiego oraz Pan Andrzej Pietrasik, Burmistrz Miasta Płońsk. Odczytano również list Marszałka Województwa Mazowieckiego – Pana Adama Struzika.

Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie nagród i wyróżnień oraz odebranie dyplomów ukończenia studiów I i II stopnia.

Wyróżnienia za najlepsze prace dyplomowe otrzymali:

• Pani Iwona Kłosiewicz za pracę pt. „Kompetencje nadzorcze i kontrolne Prezesa Rady Ministrów wobec cywilnych służb specjalnych.
  • Pan Marek Manaj za pracę pt. „Wpływ funduszy unijnych na rozwój społeczno-ekonomiczny województwa mazowieckiego na przykładzie gminy Legionowo.
  • Pani Michalina Sienkiewicz za pracę pt. „Wykorzystanie funduszy Unii Europejskiej w ograniczaniu zjawiska bezrobocia w powiecie płońskim.
  • Pani Paulina Jasińska za pracę pt. „Zarządzanie podstawową jednostką samorządu terytorialnego na podstawie Miasta i Gminy Sochocin.
  • Pan Robert Tkaczyk za pracę pt. „Zarządzanie funduszami europejskimi przez samorząd lokalny (na przykładzie miasta Płońsk).
  • Pani Agata Wolska za pracę pt. „Zarządzanie w administracji z wykorzystaniem systemów informatycznych na przykładzie Urzędu Miejskiego w Płońsku.
  • Pan Marcin Rudy za pracę pt. „Zarządzanie polityką cyfryzacji urzędu i przeciwdziałania wykluczeniu cyfrowemu (na przykładzie gminy miejskiej Płońsk).
  • Pan Sebastian Marchewka za pracę pt. „Zarządzanie inwestycjami publicznymi w gminach (na przykładzie Gminy Wiejskiej Płońsk).

Dyplomy uznania za wyróżniającą postawę studencką oraz za działalność naukową otrzymały: Pani Anna Buczkowska-Jaszczyszyn oraz Pani Elżbieta Wiśniewska.

Po odebraniu dyplomów i listów gratulacyjnych, przy dźwiękach studenckiej pieśni Gaudeamus igitur, birety Absolwentów UTH poszybowały w górę.

Następnie przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia, poczęstunek oraz zabawę na parkiecie.

Do zobaczenia za rok!