Uroczystość zakończenia studiów 2024 w UTH Warszawa. Relacja i zdjęcia

26 lipca 2024 r. w Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej w Warszawie odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego. Kampus Jutrzenki wypełnił się Absolwentami, ich rodzinami, przyjaciółmi oraz kadrą naukowo-dydaktyczną i pracownikami UTH.

W Auli im. Heleny Chodkowskiej, JM Rektor dr Justyna Żylińska powitała wszystkich zgromadzonych gości wydarzenia. W swoim przemówieniu pogratulowała absolwentom sukcesu, jakim jest ukończenie studiów i obrona pracy dyplomowej, życząc im jednocześnie pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.

Najważniejszym momentem uroczystości było wręczenie listów gratulacyjnych przez Władze Uczelni. Absolwenci, w otoczeniu rodziny i przyjaciół, odbierali swoje wyróżnienia z dumą i radością, a sala rozbrzmiewała oklaskami. Przyznano również wyróżnienia za wybitne wyniki w nauce oraz zaangażowanie na rzecz uczelni.

JM Rektor miała przyjemność wręczyć nagrody w konkursie „Złote Pióro Rektora” za najlepsze prace obronione w roku akademickim 2023/2024. Wyróżnienia i nagrody rzeczowe otrzymali:

• Patrycja Zielińska za pracę licencjacką z dziedziny sztuki pt. „Projekt wnętrza mieszkania z przystosowaniem dla osoby z niepełnosprawnością", napisaną pod kierunkiem dr. inż. arch. Piotra Kani.
  • Mirosław Pleskot za pracę inżynierską w obszarze nauk inżynieryjno-technicznych pt. „PAKA DOM - Koncepcja budynku mieszkalnego jednorodzinnego w technologii małej prefabrykacji”, napisaną pod kierunkiem dr. inż. Stanisława Tkaczyka.
  • Agnieszka Synowczyk za pracę magisterską w obszarze nauk społecznych pt. „Dylemat pokolenia Z - kreatorzy zmian na rynku pracy a rosnąca rola sztucznej inteligencji w zarządzaniu przedsiębiorstwem”, napisaną pod kierunkiem dr Izabeli Gontarek.

Zwieńczeniem uroczystości było tradycyjne podrzucenie biretów, symbolizujące zakończenie ważnego etapu akademickiego. Po oficjalnej części, absolwenci, ich bliscy oraz wykładowcy robili pamiątkowe zdjęcia, prowadzili rozmowy

Gratulujemy!