Nowi partnerzy ABK: marzec 2024

Miło nam poinformować, że Akademickie Biuro Karier UTH podpisało porozumienia z instytucjami i firmami, które umożliwiają realizację staży i praktyk zawodowych dla studentów. Pozyskanie kolejnych partnerów przez Uczelnię wpisuje się w strategię poszerzania oferty staży i praktyk, oferowanej studentom w ramach rozwoju zawodowego podczas studiów.

STACJA PRAGA

Stacja Praga to niezależny dom kultury prowadzony oddolnie przez kolektyw pasjonatów i miłośników warszawskiej Pragi. W garażach na terenie historycznej zajezdni tramwajowej prowadzi pracownie twórcze, studio muzyczne i przestrzeń z programem warsztatowym dla ludzi w każdym oraz organizuje wystawy, imprezy, koncerty i wydarzenia kulturalne. To inicjatywa, która zrodziła się z pasji do Pragi, jej mieszkańców, podwórek i niepowtarzalnego klimatu.

Informacje o firmie: stacjapraga.pl

VREEGO

VREEGO to agencja marketingowa, która rozumie, jak ważny jest kreatywny i skuteczny marketing. Specjalizuje się w tworzeniu stron i sklepów internetowych, prowadzeniu social media, pozycjonowaniu, Google ADS, i nie tylko. Agencja jest znana z profesjonalizmu i indywidualnego podejścia do każdego klienta.

Informacje o firmie: vreego.com

ANZA ARCHITEKT

ANZA Architekt to Biuro Architektoniczne zajmujące się projektowaniem architektury oraz architektury wnętrz. Biuro zajmuje się projektowaniem architektury: projekty domów jednorodzinnych, budynków usługowych, rozbudowy i przebudowy budynków istniejących, zmiany sposobu użytkowania, inwentaryzacje oraz projektami wnętrz prywatnych domów i mieszkań, komercyjnych sklepów, biur, lokali usługowych i użyteczności publicznej.

Informacje o firmie: anza-architekt.pl

Centrum Psychoterapii i Coachingu "Synergia" tworzy zespół ponad 50 specjalistów w tym psychologów, neuropsychologów, psychoterapeutów najróżniejszych nurtów, psychiatrów, pedagogów, coachów. Posiada oddziały w Szczecinie, Poznaniu, Gdańsku, Warszawie oraz Katowicach. Centrum świadczy szerokie usługi z zakresu wsparcia psychologicznego dla klientów indywidualnych, firm oraz przedsiębiorstw.

Informacje o firmie: synergia-centrum.pl

BIURO DETEKTYWISTYCZNE ”KOBIETA DETEKTYW”

Biuro detektywistyczne ”Kobieta detektyw” świadczy usługi z zakresu detektywistyki, informatyki śledczej, zajmuje się również szkoleniem osób ubiegających się o wydanie licencji detektywa. Biuro organizuje również praktyki studenckie, podczas których studenci mogą zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu prowadzenia śledztwa, analizy dowodów, monitorowania sytuacji oraz planowania działań związanych z zapobieganiem zagrożeniom.

Informacje o firmie: kobietadetektyw.com

INFORMACJE W SPRAWIE PRAKTYK:

Biuro Karier, tel. 22 262 88 21 lub 22 262 88 22 e-mail: kariera@uth.edu.pl