Nowi partnerzy ABK: kwiecień 2024

Miło nam poinformować, że Akademickie Biuro Karier UTH podpisało porozumienia z instytucjami i firmami, które umożliwiają realizację staży i praktyk zawodowych dla studentów. Pozyskanie kolejnych partnerów przez Uczelnię wpisuje się w strategię poszerzania oferty staży i praktyk, oferowanej studentom w ramach rozwoju zawodowego podczas studiów.

ONE TREND

One Trend to agencja specjalizująca się w zwiększaniu widoczności stron internetowych. One Trend zajmuje się optymalizacją stron pod kątem SEO, pozycjonowaniem, kampaniami Google Ads, budową stron internetowych, tworzeniem treści zoptymalizowanych pod frazy kluczowe, a także całą oprawą graficzną. Kompleksowe podejście do marketingu internetowego obejmuje również pełną opiekę nad marką klienta, zarówno strategię marketingową, jak i bieżące działania w celu jej wzmocnienia i rozwoju.

Informacje o firmie: onetrend.pl

RABEN LOGISTICS POLSKA

RABEN LOGISTICS POLSKA to największa spółka Grupy Raben, oferująca usługi z zakresu dystrybucji krajowej i międzynarodowej oraz kompleksowej obsługi logistycznej, w tym usług dodanych (copacking i comanufacturing). Zasoby firmy to ponad 3800 pracowników, zróżnicowane i nowoczesne magazyny o pow. ok. 560 tys. m2 i 5000 nowoczesnych środków transportu do dyspozycji. Doświadczony i zaangażowany zespół pracowników, nakierowany jest na wymianę doświadczeń oraz wspólne osiąganie celów, w tym wspieranie klientów w ich działaniach oraz opiekę nad całym procesem logistycznym.

Informacje o firmie: raben-group.com

RPD SERVIS

RPD SERVIS Sp. z o.o. to firma, która zapewnia kompleksowe wsparcie w zakresie spersonalizowanych usług ochrony fizycznej, ochrony imprez masowych oraz wyjątkowej oferty ochrony osobistej/VIP. Jest członkiem Polskiego Związku Pracodawców Ochrona. Centrala spółki to ponad 200 metrowe biuro znajdujące się na warszawskich Bielanach. RPD SERVIS posiada również oddział w Trójmieście oraz planuje otwarcie filii w innych częściach kraju.

Informacje o firmie: rpdservis.pl

INFORMACJE W SPRAWIE PRAKTYK:

Biuro Karier, tel. 22 262 88 21 lub 22 262 88 22 e-mail: kariera@uth.edu.pl