Krzysztof Miruć nawiązał współpracę z UTH Warszawa

Mamy przyjemność poinformować, że Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie nawiązała współpracę z Krzysztofem Miruciem - architektem, Członkiem Zarządu L'AB Architekci oraz prowadzącym programy telewizyjne w stacjach HGTV, TVN, TVN STYLE i TVN TURBO.

Porozumienie podpisane z Krzysztofem Miruciem dotyczy współpracy naukowo-dydaktycznej i organizacyjnej. Ponadto Uczelnia Techniczno-Handlowa zawarła z pracownią L'AB Architekci porozumienie w sprawie organizacji praktyk zawodowych dla studentów kierunku Architektura wnętrz.

L'AB Architekci to warszawska pracownia specjalizująca się w projektach architektury oraz wnętrz biurowych, mieszkalnych i użyteczności publicznej.

W spotkaniu uczestniczyli: Rektor Uczelni Techniczno-Handlowej, dr Justyna Żylińska, Dziekan Wydziału Inżynieryjnego, dr inż. Stanisław Tkaczyk oraz Prodziekan ds. kierunku Architektura wnętrz, Małgorzata Jodłowska.

UTH w Warszawie posiada w swojej ofercie edukacyjnej kierunek artystyczno-techniczny Architektura wnętrz. Na przyszłych studentów czekają dwie niezwykle rozwijające specjalności: Home design oraz Public interiors design.

Rekrutacja trwa!

Krzysztof Miruć nawiązał współpracę z UTH Warszawa