Konferencja „Kierunek Azja – polskie szanse i biznesowy potencjał”

Inwestycje i handel na rynkach azjatyckich konferencja inauguracyjna

„Kierunek Azja – jak wykorzystać polskie szanse i biznesowy potencjał”

Władze akademickie Uczelni Techniczno-Handlowej in. Heleny Chodkowskiej oraz LEGALLY.SMART Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych, mają zaszczyt zaprosić na konferencję „Kierunek Azja – jak wykorzystać polskie szanse i biznesowy potencjał”, która odbędzie się 16 października 2024 r. -  stacjonarnie w kampusie Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej w Warszawie przy ul. Jutrzenki 135 oraz online.

Konferencja ma na celu popularyzowanie kierunku azjatyckiego jako bardzo perspektywicznej destynacji dla polskich przedsiębiorców oraz promowanie nowego kierunku studiów podyplomowych „Inwestycje i handel na rynkach azjatyckich prowadzonych w Uczelni im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie.

Wydarzenie jest okazją do zaprezentowania potencjału rynków azjatyckich (Indie, Chiny, Japonia, Korea, ASEAN), ich znaczenia dla światowej gospodarki oraz możliwości rozwoju zawodowego i biznesowego dla polskich przedsiębiorców, w tym słuchaczy studiów podyplomowych. Konferencja ta ma również na celu stworzenie integrującej platformy, w celu wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji związanych z dynamicznym rozwojem Azji, w której wezmą udział ekspertki i eksperci  ze świata nauki, biznesu, polityki, think-tanków oraz inne osoby posiadające praktyczną wiedzę  o państwach i rynkach kontynentu.

Podczas konferencji uczestnicy:

1. Zostaną zapoznani z rynkami azjatyckimi – charakterystyka trendów gospodarczych oraz możliwości inwestycyjnych;
  2. Poznają kulturę biznesu i negocjacji w Azji;
  3. Otrzymają możliwość udziału w dyskusji dot. przyczyn niewystarczającej obecności polskich przedsiębiorców w Azji;
  4. Będą mogli podjąć dyskusję z inwestorami operującymi na rynkach azjatyckich.

Do udziału w Konferencji zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane poszerzeniem wiedzy z przedmiotowej tematyki, w szczególności:

• Przedstawicielki i Przedstawicieli firm oraz instytucji zainteresowanych inwestycjami na rynkach azjatyckich;
  • Ekspertki i Ekspertów z dziedziny ekonomii, finansów, międzynarodowego handlu oraz kultury wybranych rynków azjatyckich;
  • Przedstawicieli instytucji zajmujących się wspieraniem polskiego biznesu w Azji oraz określającymi kierunek polskiej polityki wobec państw kontynentu i całego regionu Azji i Pacyfiku/ Indopacyfiku;
  • Instytucje oferujące wsparcie dla przedsiębiorców prowadzących biznes w Azji;
  • Studentki i studentów zainteresowanych ekonomią, finansami, handlem międzynarodowym oraz kulturą Azji;
  • Przedstawicielki/przedstawicieli związków pracodawców i konferencji biznesowych;
  • Media branżowe.

Współorganizator

logotyp Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych LEGALLY.SMART Latymowicz, Liżewski, Tkaczyk

Serdecznie zapraszamy!