Ideo Force zaprasza na 8. edycję Konferencji Lunch z e-commerce!

Już 6 września w murach naszej uczelni odbędzie się 8. edycja Konferencji Lunch z e-commerce. Uczelnia, jako partner honorowy wydarzenia – serdecznie zachęca do wzięcia udziału w Konferencji.

To już 6. raz, gdy Konferencja Lunch z e-commerce odbędzie się w kampusie przy ul. Jutrzenki 135. W tym roku wydarzenie organizowane jest pod hasłem „Gen Z Mindset” z celem zbadania, jak mentalność Generacji Z wpływa na jej zachowania zakupowe i jak uwzględnić to w strategii biznesowej i marketingowej e-commerce.

Warto wiedzieć, że tylko 25% Zetek uważa, że polskie marki wiedzą, jak się z nimi komunikować, jedynie 3% korzysta z rekomendacji influencerów, a aż 57% kupuje z polecenia znajomych. Dla przedstawicieli tej generacji liczy się m.in. personalizacja, autentyczność, wiarygodność i dialog z markami.

Warto więc wiedzieć, jakie działania podjąć, by dostosować swój biznes do ery, w której główną część rynku konsumenckiego będą stanowić Zetki. Konferencja będzie do tego idealną okazją.

Dlaczego warto wziąć udział?

Uczestnicy Konferencji dowiedzą się m.in.:

• Jak interakcje pokolenia Z z erą cyfrową wpływają na ich decyzje, jako konsumentów?
  • Jak Gen Z przetwarza informacje i jakie ma oczekiwania wobec marek ze świata online?
  • Jak cechy tego pokolenia, takie jak intuicyjne i dynamiczne korzystanie z sieci wpływają na ich zachowania konsumenckie?
  • Jak przygotować e-commerce na czasy, w których główną siłą nabywczą będą cyfrowi tubylcy?
  • Jak stworzyć strategię marketingową, odpowiadającą wartościom Gen Z tj. autentyczności, personalizacji i dialogu z markami?
  • Jakich narzędzi i metod użyć, by angażować pokolenie Z?

W imieniu swoim i organizatorów – serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniu!

Szczegółowe informacje oraz bilety są dostępne na stronie: